Elvenar

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 164 MB
  • Version 1.45.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Inno
Simülasyon oyunu olan Elvenar mobil oyununu IOS mobil cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Elvenar mobil oyununda kendi fantezi şehrini kurmak için elfler ve insanlar arasında seçim yapacaksınız. Oyunumuz sizlere fantastik bir şehir kurmanız için yardımcı oluyor. Gizemlerle ve büyülü varlıklarla dolu, yeni bir dünya keşfedecek ve şehrinde bunlara yeni bir yuva vermek için kocaman bir şehir inşa edeceksiniz.

Bunu yaparken kendi oyun tarzını izlemelisin ve şehrini nasıl şekillendireceğine, geliştireceğine ya da ilerleteceğine kendin karar vermelisin. Oyun IOS mobil cihazlar için  ücretsiz olarak sunuluyor. Fakat bazı oyun içi öğeler ücret karşılığında alınıyor. Güç bir şehir olabilmek için kaynaklarınızı toplayın, diğer oyuncularla ticaret yapın ve küçük bir köyü kudretli bir şehre dönüştürmek için çok eski teknolojileri keşfederek kendi şehrinize uyarlayın.

Oyun kılavuzu ve yardımsever bir topluluk sayesinde oyuna kolay başlayabilirsiniz. Daha sonrası oyuncularımızın oyun kabiliyeti ile gelişiyor. Kendi şehrini keşfetmek için diğer köylere de ulaşmalı ve kendi şehrine katmalısın. Ancak bu şekilde büyüyebilirsin. Sizde oyunumuza sahip olarak kendi cumhuriyetinizi kurarak eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz. 

Elvenar indir
DİĞER SÜRÜMLER